XVIII Edycja Zawodów Służb Mundurowych

41 zdjęć
  • 2 styczeń 2024, 14:00

• Brzana

W dniu 26.082023 r.  koło Brzana w Chełmie na terenie zbiornika Staw zorganizowało zawody wędkarskie służb mundurowych. W zawodach federowych uczestniczyło 24 zawodników w 3 osobowych teamach reprezentujących policję, zakład karny, wojsko i straż graniczną z terenu powiatu chełmskiego i ościennych. Piękna aura sprzyjała relaksowi nad wodą ale niekoniecznie ryby współpracowały przy tej pogodzie. Klasyfikacja zawodów: indywidualnie - 1/ Krystian Cymborski (6550 g) w tym największa ryba zawodów - karaś srebrzysty (750 g), 2/ Sławomir Ługowski (3270 g), 3/ Marcin Bałakut (3130 g),; drużynowo - 1/ Brzana Chełm (6960 g), 2/ Emeryci policyjni Chełm {5813 g), 3/ Zakład Karny Hrubieszów (5620 g). Podsumowaniem zawodów było wręczenie nagród dla zwycięzców i innych uczestników oraz smaczny obiad okraszony piwem, sponsorowanym przez radnych gminy Chełm Kol. Dariusz Kiełek i Marek Chybiak,  z miejscowego browaru. Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy pozostałym za uczestnictwo w zawodach. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji zawodów służb mundurowych.

Powiadom znajomego: